“Päevinäinud köögi värskendamine” pani ka mind mõtlema, et tuleks see vanematekodus ette võtta. Kogu aeg lükkad vabandustega edasi ja peidad pea liiva alla, teadmata, et pärast kordaläinud ettevõtmist on ülim tunne. Nii palju häid nippe ja lahendusi! Ja see polegi nii kallis, kui esialgu arvatakse. Kõige raskem selle juures on vanemate veenmine selle tegemise vajaduses.

Anu P.


Olen ka ise kogenud, et nõndanimetatud kirbukatelt võib leida toredaid disainielemente või mööblit, mida korda teha ja koju sobitada. Seda tõestavad ka fotod vanakraamijahtija kodust. Muidugi tuleb endale aru anda, et mitte hoogu sattuda. Nagu ka selle loo perenaine tõdes – kodul on ikkagi piirid.

Anu
Lemmiklood Kodukiri 10 2017

Oktoobri Kodukiri võlus värske ilmega. Panin nüüd tähele, et ajakirjal on uus kujundus – kuna enamasti ostan seda poest, siis enne polnud märganudki. Esikaas oli rõõmus ja see pani ka mõtlema, et ehk ei peakski suviseid toone kodus veel kappi tõstma. Kollane ja pastelltoonid olid nii särtsakad praeguses ilmas. Huvitav oli lugeda ka köögi ilme muutmisest. Hea, kui spetsialist tõed üle kordab ja julgustab. Kodud olid eri näoga ja igaüks omas võtmes väga väljapeetud. Kõige rohkem inspireeris seekord vanakraamikaupmehe kodu Hollandist. Selles polnud küll justkui midagi täitsa uut, isegi ei tea, kas tahaksin sellises elada, aga väga tore on vaadata loomingulisi ja julgelt pererahva nägu kodusid. Tuulekella jätsin ideena meelde, seda on väga kerge teha ja värvid saab valida enda kodule sobivad.

Rita
Auhinnad Kodukiri 11 2017