Sain häid ideid tapeetimise võimalustest, mis kuluvad marjaks ära.Toredad olid ka kodude tutvustused, üks rahulikult valge ja teine pisut kärtsum, kuid mõlemad mõnusalt hubased ja isikupärased.

Anu

Mulle meeldis Mikk Mutso projekteeritud kaasaegne rehielamu. Kui peaksin endale uuesti maja ehitama, võtaksin just selle eeskujuks. Rehielamu mudel on maalähedane, sobib hästi loodusesse, on mugav ja praktiline. Tore on see, et pererahvas on teinud kaasaegse sisekujunduse, mitte läinud nostalgiasse ja 19. sajandisse. Meeldivad ka köetav kasvuhoone/talveaed ja terrass õues istumiseks. Terrassile on lihtsam mööblit sobitada kui murule. Sisekujunduses meeldisid tagasihoidlikud pastelsed toonid.

Eleonora Põld

Lemmiklood Kodukiri 9 2017

Kaasaegne talumaja Saaremaal oli ikka üllatus, sellist sisekujundust näeb välismaa ajakirjades. Väga ruumikas ja šikk. Või oleksin oodanud sellist maja pealinna lähistelt. Järelikult olen stereotüüpne. Enamasti valitakse ju maale kolides ikka rootsipunane või kollane uusvana majake. Meeldisid ka peidetud juurviljaga retseptid, mitmega neist petab pere ära ning saab roa lahjemaks ja naiselikumaks.

Leena

Kodukiri 10 2017 auhinnad

Täname kirjade eest!

Auhinnad saavad Eleonora (salatikuivati) ja Anu (raamat “Baklažaanitoidud”).
Kirjutage meile, mis meeldis oktoobri ajakirjas. Auhinnaks on 5osaline nugade stardikomplekt Fiskarsilt ning Lia Virkuse ja Pille Endeni raamat "Sügistoidud" Ajakirjade Kirjastuselt.


Kirju ootame 15. oktoobriks aadressil: Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10414 või malle.pajula@kirjastus.ee