Põnevaim lugemine oli seekord “Abihoonest šikiks saunamajaks”. On huvitav vaadata kõrvalt, kuidas pere vajadustest ja unistustest lähtuvalt on olemasolev abihoone saanud täitsa uue näo. Vahel ongi tõepoolest hea jätta mõni projekt ootele ning koguda mõtteid ja inspiratsiooni, et jõuda täpsemalt selgusele, mida vajame ja soovime.

Kalev

Küll minule meeldivad need lood, kus on juttu inimestest ja kodudest, mis nagu äkki leitud või juhuslikult silma hakanud ja siis suvekoduks mõeldud, aga lõpuks ikka päriskoduks saanud. Küll tahaks ise ka leida ja teha, aga... Kui pole võimeid ja oskusi antud, pole midagi, loeme teistest, imetleme, ei ole kadedad. Aga kuidas sa saad mitte kade olla? See on hea kadedus, ma arvan.

Selles juulikuu numbris paelusid mind kaks kodu: üks oli Kuressaare kaptenivilla ja teine perekond Härma kodu Jumindas. Vaadates nende kodude pilte, tunned, et seal ongi hea aura, soojus ja hubasus. Ja see ajaloo hõng, ühel jõukamat sorti, teisel lihtsam, aga nii armas! Veranda, vanad naksuvad trepid ja härrastemajale sobiv kujundus; teisel väikse muinasjutulise maja ja ilusa lilleaiaga kodu. Kui peaks valima, kummas tahaks ise elada, siis vastaks kohe – mõlemas!

Liina

Kaanest kaaneni on igal leheküljel tunda suve hurma, uima ja värve! Lisaks kuhjaga praktilisi nõuandeid: laudlina ankur, valge terrass, ülipraktiline saunamaja, saunatarkused, sääseküünlad, teistmoodi Tallinn ning tuunitud kalossid iga ilmaga, millega on uhke ka laulupeole minna, sest ma ise ilutegija!

Maire

Juulikuu Kodukiri tõestas järjekordselt, et eestlased armastavad oma kodu(aeda) ja oskavad nautida meie pidevalt muutuvaid ilmaolusid – miks muidu ehitavad pered omale nii võrratud ja detailideni viimistletud terrassid ja väliköögid!

Tänu nii värskelt tuunitud suvise Kodukirja eest!

Greete


Täname rohkete kirjade eest! Auhinna, Fiskarsi köögitarviku, saavad Liina, Maire ja Kalev.

Kirjutage meile, mis meeldis augusti ajakirjas. Auhinnaks on nugade baaskomplekt Fiskarsilt, milles 3 enamlevinud nuga ja suvine retseptiraamat: Kati Jaakoneni ja Marjo Kauppila „Supersmuutid mangost mustikani“ Ajakirjade Kirjastuselt.