Juuni ajakiri tõi kohe suve lähemale, ilmad on olnud, nagu on. Varbla kodu oli suur üllatus, taolist suvekodu poleks osanud Eesti mõistes ääremail aimata. Pealegi veel kahe Soome professionaali – sisearhitekti ja arhitekti – loodud. Nagu ajakirjanik mainis, oli tõesti Soomele ainuomaseid jooni ja värve. Väga elegantne oli mereäärne aed. Ka sellist poleks osanud siitmailt päris oodata, vähemalt pole ise sellistesse aedadesse sattunud. Palju avarust ja šikk lõõgastusmajake. Ei ole küll ise suurem asi õmbleja, aga viiest kangatükist põll näeb väga modernne välja. Tõeline selle rõivaeseme taastulek.

Emma


Taas oli palju huvitavaid lugusid ja fotosid, kust ideid ammutada. Eriti meeldis plangupealne vana aknaraam lilleriiuliga Kalamaja hoovis. Meeldis ka “Varbla Toscana”oma looduslähedase ja pisut metsiku hooviga.

Anu Roos

Kodukiri 6 lemmikud

Päris huvitav oli vaadata fotosid 90ndate kodudest. Kuigi see aastakümme on taas moes, ei pea ma väga selle aja rõivastest, muusikast ega sisustusmoest. Ometi paistsid fotodel kodud hubased, nii et kui tänapäeval neisse sattuda, ei jääks midagi väga erilisena silma. Mood on muidugi muutunud ja võimalused ka, aga ikka tunduksid need täitsa kenad lihtsad kodud. Eks suuremad sisustushuvilised on ka lahtisema kujundajakäega inimesed. Olid ka toona ehk osavamad või ajast ees, eks nad seetõttu ajakirja ka pääsesid. Nüüdsest ajast jääb meelde vist valge ja hall minimalism. Praegu tundubki see ilusam ja õigem. Ei tea, kuidas tulevikus.

Miia

.

Täname toredate kirjade eest! Auhinna, Garden Girli vihmakeebi võitis Anu Roos. Head kandmist!

Kirjutage meile, mis meeldis juulikuu ajakirjas. Auhinnaks on köögitarvikud Fiskarsilt: pannilabidas, silikoonist vispel ja pintsel.

Kirju ootame 15. juuliks aadressil: malle.pajula@kirjastus.ee või Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10414