Novembrikuu numbris oli nagu mulle tellitult artikkel vannitubade viimistlusest. Nii saigi peale valikuga tutvumist koos abikaasaga otsustatud, et oma maja ühes pesuruumis asendame keraamilised plaadid põrandal PVC-ga ning seinad lihtsalt värvime. Pesuruum paikneb teisel korrusel, kus ongi hea, et seinad ja põrand liiga edevalt ei “klõbiseks”. Olen juba tutvunud suhteliselt hea PVC-katete valikuga sisustuspoodides ja positiivne on ka see, et saab kasutada julgemaid toone (saab ju alati üle värvida). Boonusena kujuneb remont ka soodsamaks.

Kati

Lemmiklood Kodukiri 11 2018

Ma ei ole vist kunagi varem ühtegi Kodukirja lugu nii pikalt uurinud kui seekord. Artikkel, mis mu silmad pikaks ajaks paberile naelutas, oli perekond Linnuküttide põnevust täis maailm ja kui täpsem olla, siis uuritavaks objektiks olid fotod. Aina imestasin, kui palju asju ühel perel olla saab, ning seejuures paigutub kõik toredasti ruumi. Tulin taas ja taas eelmiste piltide juurde tagasi ja alati avastasin jälle midagi uut. Sellel toredal perel on vist iga päev avastamisrõõmu ning kahtlemata aitab selline keskkond arendada laste loovust.

Liis


Sisustusajakirjades näeb harva väga boheemlikke kodusid. Perekond Linnuküti kodus oli päris elu, lapsi, loomi, hoogu. See polnud kramplik väljanäituse kodu, vaid päris elav eluase ja piltidelt aimdus pere olemust. Neil paistab koos mitte just suurel pinnal väga tore olevat.

Alati ootan huviga uudiseid toataimedest. Nüüd on rohke rohelus interjööris väga moes. Laiguline piimalill paistis väga omapärane, nagu mingi elukas. Kui midagi peaks valima, siis mõne uue kalanhoe – väga tänuväärne, kergesti hooldatav taim.

Leenu

Auhinnad Kodukiri 12

Täname rohke tagasiside eest! Auhinnaks olnud ruumiparfüümid saavad Liis ja Leenu.

Kirjutage meile, kuidas meeldis jõulukuu Kodukiri.
Auhindadeks on köögiriistade komplekt Fiskarsilt ning Eva Palu raamat “Jäätised ja sorbetid masinaga ja ilma”.
Kirju ootame 12.XII aadressil: malle.pajula@kodukiri.ee või Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10414