Olen Arrode-Kokamägede pere kodude austaja, ikka on ajakirjades neid näha olnud. Neil kõigil on tõesti pisut ühtne käekiri. Huvitav oli lugeda ka kogenud koka Anni Arro mõtteid köögi kujundamisest. Endale üllatuseks meeldis väga mõisalik kodu pastoraadis. Silm puhkas tõesti peal – milline tervik. Ja tegelikult mõtisklesin ka tumedate toonide kasutamise üle. Olin neid pigem peljanud ja olnud pigem praeguste valgete seinte usku.

Hollandi aed oli imeline. Jällegi, kuigi sellist endale järele teha ei saa, oli väga hariv vaatamine. Süütu šokolaadivahu aga sain teha küll. Maitses hea ja kaks portsjonit polnud enam nii süütu midagi. Tervislik küll.

Pilleriin
Lemmiklood novembri Kodukirjas

Selles ajakirjas tutvustati mitme pere kööke, kõige rohkem meeldis mulle Linda ja Kalle köök vanas pastoraadis. Hoopis teine stiil oli Anni Arrol, mäletan, et kunagi oli tal köök värve ja asju täis, nüüd siis selline avar ja lage.

Anu


Olen noorena elanud Pelgurannas hruštšovkas. Niisiis oli väga huvitav ja nostalgiline vaadata sama kandi sama tüüpi korterit.

Mul on tunne, et vana maja tüüpkorterit on palju raskem kujundada kui tervet maja.

Heleroheline ja valge andsid värskust. Omal aja paljudele see tüüpkorter ei meeldinud läbikäidava elutoa pärast, aga kaasajal ei elagi ju ühes korteris mitu põlve koos. Paarile igati paras ja hea lahendus. Väga julge oli maalida loodus esikupõrandale. Sellist omapära näeb ka sisustusajakirjades harva. Ka väike köök oli suudetud muuta avaraks, elutuppa avanevaks. Paistab, et elanikel on selles kodus mõnus.

Mul on tunne, et vana maja tüüpkorterit on palju raskem kujundada kui tervet maja. Uusarendustest rääkimata, seal on juba kõik kaasaegseks tehtud.

Ene
Joik ruumiparfüümid

Täname toredate kirjade eest! Auhinna saavad Pilleriin (leivategemise kokaraamat) ja Ene (käärid).

Kirjutage meile, kuidas meeldis novembri Kodukiri. Auhinnaks on kaks uut Joik ruumiparfüümi: kevadiselt värske Primavera ning tsitruse ja kurgiga Fresh.

Kirju ootame 15. novembriks aadressil: Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10 414 või malle.pajula@kodukiri.ee