Tänud toreda ajakirja eest! Nii palju ilusaid erilisi kodusid. Igal kodul on oma nägu ja hing, mille pereliikmed on loonud. Kodud on sisustatud selliselt, et seal oleks mugav ja õdus koos perega olla. Silma jäid sinised lauad ja toolid Muraste kodus. Tuleb julgelt värve kasutada ja tulemus on super. Kaasaegse mööbliga köögis on pärliks tore antiikne kapike.

Lihtsate pirukate retseptid on tõesti lihtsad valmistada ja pirukad väga maitsvad. Lõhe-seenepirukas juustuga on pere lemmik.

Aivi

Tänan võimaluse eest nii paljudes kodudes külas käia. Aasta Kodu konkursi ideede leheküljed seda ju võimaldasid. Minu tutvuskonnas on ka päris vahvaid kodusid, aga ajakirjas olnud paistsid ikka väga terviklikud. Ilmselt ka värskelt valminud, see lisab uudsust ja ruumikust. Tasapisi sisse elades hakkab ikka kogunema asju, kihistusi ja kriime.

Väga palju oli seekord klassikalisi kodusid, need on küll sellised, mis moetuultele mitmeid aastaid vastu peavad. Mullegi meeldib see stiil, aitäh julgustuse eest!

Eve

Foto: Kodukiri 1 2018

Aasta esimeses numbris lummasid fotod imekaunitest kodudest. Neid pilte võib vaadata lõputult kaua. Mis peamine – domineerivad heledad toonid nagu minu koduski. Iga ese on maitsekalt oma koha leidnud, miski pole ­juhuslik. Väheste esemetega on sisustatud võrratud kodud. Suur kiitus nende omanikele! Tean, et need inimesed on hingelt ja vaimult sama ilusad kui nende kodudki.

Kodukiri on olnud mulle palju abiks oma kodu kujundamisel. Aitäh ja edu, vahvaid ideid edaspidiseks!

Kadri
Lemmikloo auhinnad Kodukiri 2 2018


Täname toredate kirjade eest! Auhinna saavad Eve (Wenna värske kokaraamat) ja Kadri (Fiskarsi kastrul).

Kirjutage meile, kuidas meeldis veebruari ajakiri. Auhinnaks on suur hambapesukomplekt firmalt Jordan. Kirju ootame 15. veebruariks aadressil: Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10414 või malle.pajula@kirjastus.ee