Olen vahelduva eduga olnud Kodukirja lugeja juba pikki aastaid. Väga meeldib põhimõte, et kõik avaldatud pildid on päris inimeste päris kodudest. Tore on vaadata noorte inimeste ideede teostust – ­issand, kui lihtne tore lahendus, kuidas ise selle peale pole tulnud! On olnud väga armsaid aedu, nt Uku ja Kerttu kodus, kus pole midagi liigset, kunstlikku ega üle mõeldut, vaid tehtud vastavalt oma võimetele ja maitsele. See ei tähen­da, et aiaarhitektide looming oleks kuidagi teisejärguline, lihtsalt igale oma.

Mu suur sümpaatia kuu­lub kokandusrubriigile. Tore on järele teha soovitatud retsep­­te, saada uusi ideid või vanu meelde tuletada.
Meeldib uute vidinate tutvustamine – lihtne on selle teadmisega neid poodi ostma minna. Kogu ajakiri on väärt, et see kaanest kaaneni läbi lugeda. Soovin teile jõudu edaspidiseks ja häid ideid ajakirja kokkupanekul.
Epp

.

Jõuluajakirja olen alati oodanud. Selle kaas näeb välja kui postkaart, seekord lausa kuldsete kirjadega – seda oli tore lauale virnas pealmiseks jätta. Kõige rohkem meeldis kodu Kuressaares, väga maitsekas moodne sisustus. Enda kodu saan ehk samastada mõne välismaa koduga, pole küll nii palju avarust, kuid mööbelgi on samuti siit ja sealt ning armastan tapeete. Olen sellist tapeeti nagu Rootsi kodus meilgi müügil näinud. Morrise juugendtapeedid on väga meeldinud. Endale pole kõige mustrikirjumaid julgenud valida, aga kui kohvikus või mõnes ajakirjakodus näen, vaatan, et küll on ilus. Panin detsembrinumbri eeskujul ühe pisikese kuuse suurde klaaspurki ka oma tuba kaunistama.

Piia

Kuu algul koju tulev ajakiri on kiirel jõulu­ajal vahel esimene ja ainuke viis jõulutunnet saada. Sel aastal läks ­pühade eel nii kiireks, õnneks olid kingitused aegsasti ostetud. Takkajärgi on hea mõelda, et vähemalt kuu alul sain end inspireerida lasta. Uusaasta eel teen teie retseptide järgi ka toidud valmis – need paistsid nii efektsed peolaual pakkuda.

Terje

Lugejaauhinnad Kodukiri 1 2018

Täname toredate kirjade eest!
Auhinnad saavad Epp (Fiskarsi noakomplekt) ja Terje (Pille Endeni autoriraamat).

Kirjutage meile, kuidas meeldis jaanuari ajakiri. Auhindadeks on kirjastuse Hea Lugu välja antud värske raamat “Wend Weis“ ja küpsetuskastrul Fiskarsilt.

Kirju ootame 15. detsembriks aadressil: Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10414 või malle.pajula@kirjastus.ee