Elan Nõmmel, seega meeldis väga Katrini ja Raineri kodu samas piirkonnas. Väga nõmmelik: palju kunsti ja raamatuid, eestiaegne mööbel koos kaasaegsete detailidega. Olen sellises õhustikus kasvanud ja ka ise vanasse majja üsna samas võtmes kodu loonud. Isegi kui alul mõtlesin midagi muud, tuli ikka selline nõmmelik välja.

Liisa

Novembri Kodukiri nägi väga šikk välja. Kusjuures põnev hall toon oli üsna läbiv, mõjus novembris hubaselt ja soojalt. Kõik kolm kodu olid väga terviklikud, igaüks omal moel. Kui sisustushuvilisena vaatan vahel, et ajakirja valitud välismaa-kodu on teistest ägedam, siis seekord mõjus kodu Tondi vanas kasarmuhoones nagu välismaa sisustusajakirjast. Meenutas Briti lofte. Väga eriline ruum ja ka julgelt maskuliinselt lahendatud. Peale selle: ehk on mul jõulukuu alguses aega järele proovida ka sepiku tegemist, ostan seda ikka saia asemel. Ka määrded jõuvad mu toidulauale, tore just külalistele pakkuda.

Piia

Mind köitis rubriik “Tasub teada”, sest just plaanime magamistoale uuenduskuuri tegemist. Siit saab häid mõtteid tekstiilide kasutamiseks. Sain teada, et madratsi valimisel oleks pocket parem bonellist. Patjate valik on tõesti peavalu tekitav, sest pehme ja kohev padi ei olegi sobiv hea une jaoks.

Aivi

Täname toredate kirjade eest! Auhinnad saavad Aivi (tainakaabits) ja Liisa (raamat “Osta 5“ ).

Kirjutage meile, kuidas meeldis jõulukuu ajakiri. Auhinnaks on Pille Endeni “Pille köök. Aastad heade maitsetega“ kirjastuselt Hea Lugu ja praktiline kööginugade komplekt Fiskarsilt.

Kirju ootame 15. detsembriks aadressil: Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10414 või malle. pajula@kirjastus.ee