.

Koos veedetud aeg oma pere ja kõige kallimate inimestega on parim kingitus.
Marianne

Meie kodus erilisi jõulukaunistusi pole, sest meie rõhume rohkem söögile – ise tehtud verivorstid, tanguvorstid, kartulivorstid, sült ja rohked moorpraed on minu jaoks olulise traditsiooni ja ka oskusteabe säilitamine.
Eva

Kinkige Eestis loodud asju – raamatuid, plaate, disaini, käsitööd, toitu. Siis on see kingitus ka kohalikule tootjale! Ja jõuludel on värskete raamatute lõhn! Palju aega, tass teed ja avamata leheküljed.
Piret

Saage rahu südamesse! Jõulude ajal on hea olla lähedastega koos ja siis ühtlasi püüda neid saada ka fotole.
Priit

Tehke võimalikult palju jõulutoite mõni päev ette valmis, et need siis enne pidusöömingut vaid üles soojendada või kaunilt viimistleda. Nii jääb jõululaupäeval rohkem aega lähedastega veetmiseks ja päeva nautimiseks.
Pille

.

Sel aastal võiks teele panna pühadetervitused päris postkaardiga. Teie vana sõber ja kaugel elav sugulane kindlasti rõõmustavad.
Katre

Veetke aega oma lähedastega – see on parim kink. Võtke hetkekski aeg maha ja mõelge tagasi möödunud aastale.
Kingi leiate aga Eesti Disaini Tali poest.
Kadi

Meie teeme jõuluajakirja juba oktoobris. Kirjude lehtede ajal pühadesse sisse elamiseks kuulasin jõululaule, mitte neid leierdatud ja magusaid, vaid jatsu näiteks. Või lihtsalt nostalgiat: Bublé, Sinatra, Chaplin... Ja ”Love actually” on väga mõnus film.
Malle

Jõulutuledega ei maksa viivitada, pühade eel on neis rohkem ootust ja soojust kui pärastpoole, aasta alguses. Ning peegelpinnale või peegli taustale seatuna saab sära topelt.
Helen