Kolmel tasapinnal on eraldi ruumid isale ja pojale – teleprodutsent Andres Arrole ja 9aastasele Aston Antonile. Tegelikult mõjub Arrode loft ka britiliku ridaelamuna, sest sel on omaette pääs rohelisse sisehoovi. Britilikkust rõhutab ka punane tellissein, mida võimalust mööda on ka interjööris eksponeeritud industriaalsete valgustite lisamisega. Hoovipoolne korter on vaikne ning kiviseinad hoiavad tänava- ja linnamüra eemal. Lagedel on kõrgust­­­­ kuus meetrit.

Kolmele tasapinnale mahub hulk ruume. Esimesel korrusel on avatud köök-elutuba, lisaks duširuum ja väike saun. Teisel korrusel on suur magamistuba koos metalse lisapinna või rõduga, mis kõrget ruumi liigendab. Sinna mahuvad raamaturiiulid ja kirjutuslaud.
Kolmandal korrusel paikneb lapse tuba koos eraldi duširuumiga. Sellepealsel poolkorrusel on väike panipaik. Tasapindu ühendab jõuline, ent elegantne metallist keerdtrepp. “Algusest peale oli soov, et üks tasapind koos duširuumiga oleks eraldi kasutatav,” ütleb Andres.
Lapsele meeldibki koju tulles pisut oma maailmas aega veeta. Televiisori vaatamist harrastab ta teise korruse galeriirõdul jalgu kõlgutades. Televiisor ise asub esimesel korrusel. Ka helivõimendus on selles korteris läbi mõeldud. Vinüülimängijast rääkimata.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Kodukiri